O MNIE

Dzień dobry,

Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, pedagogiem, certyfikowanym terapeutą środowiskowym, interwentem kryzysowym I stopnia oraz asystentem rodziny i trenerem pracy dla osób z niepełnosprawnościami.

Psychoterapeutka, pedagog, interwent kryzysowy

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej I stopnia w  Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Nurt integracyjny, czyli łączenie wielu podejść psychoterapeutycznych

Pracuję w nurcie integracyjnym wykorzystując dorobek wielu podejść psychoterapeutycznych, dopasowując plan pracy podczas sesji do potrzeb pacjenta i elastycznie reagując na to, co dzieje się w procesie psychoterapeutycznym.

Kluczowe jest dla mnie zbudowanie relacji z pacjentem, opartej na szacunku, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Jest to fundamentem skutecznego procesu, umożliwiającym dokonanie trwałych zmian w sposobie funkcjonowania pacjenta.

Swoją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej (PSPI). Systematycznie wzbogacam swoją wiedzę i poszerzam kompetencje zawodowe biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

Prowadzę psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży, udzielam psychoedukacji rodzinie i wsparcia w kryzysie. Ważnym obszarem w mojej pracy stanowią osoby z niepełnosprawnością i ich rodziny oraz Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA) i Dorosłe Dzieci z rodziny Dysfunkcyjnej (DDD). Zajmuję się wspomaganiem rozwoju osobistego.

Prywatnie

Lubię podróżować, spędzać czas w kontakcie z naturą jeżdżąc na rowerze, pływając kajakiem czy chodząc po górach. Bardzo lubię spędzać czas w gronie najbliższych przy wspólnym gotowaniu.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.