O MNIE

Dzień dobry,

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, posiadającym akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta psychodynamiczny

Tytuł magistra psychologii ze specjalizacją z psychologii klinicznej i zdrowia uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Posiadam uprawnienia do prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych. Współpracuję z Warsztatem Terapii Zajęciowej, gdzie jako psycholog udzielam wsparcia osobom dorosłym z niepełnosprawnością intelektualną.

Pomagam osobom dorosłym, młodzieży, dzieciom i rodzicom

Zakres mojej pracy obejmuje psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, konsultacje psychoterapeutyczne i psychoedukacyjne oraz wsparcie w kryzysach.

Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Pomagam osobom doświadczającym trudności interpersonalnych, obniżonego poczucia własnej wartości, przeżywającym kryzysy emocjonalne i rozwojowe oraz zmagającym się z depresją, stanami lękowymi i nadmiernym stresem. Wspieram edukacyjnie rodziców.

Zapraszam osoby, które chcą lepiej siebie zrozumieć i poczuć satysfakcję w różnych obszarach swojego życia.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

W czasie spotkań z pacjentem kluczowe  jest dla mnie dostrzeżenie jego indywidualności oraz stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która umożliwia swobodne wyrażanie siebie, swoich myśli, przekonań i emocji. Z zaciekawieniem i uważnością staram się  towarzyszyć w procesie zmiany na poziomie przeżyć wewnętrznych i zachowań pacjenta.

Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie

Poza obszarem zawodowym jest miłośniczką kawy i długich spacerów.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.