Dzień dobry,

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii.

Nurt Gestalt

Pracuję w nurcie psychoterapii Gestalt, który zakłada, że człowiek ma wszystkie umiejętności potrzebne do tego, aby rozwiązywać problemy i mierzyć się z trudnościami.

Dopasowując swoje podejście do tego z czym zgłasza się pacjent, czerpię także z innych metod pracy, m.in. dialogu motywującego, podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, racjonalnej terapii zachowania.

Oferuję

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, konsultacje psychoterapeutyczne i wsparcie w kryzysie. Pomagam ludziom odnaleźć wewnętrzną harmonię. Wspieram ich w poznaniu i zaakceptowaniu siebie takimi jakimi są, aby mogli stawić czoła wszelkim wyzwaniom na ich życiowej drodze. Wierzę, że każdy człowiek ma nieograniczony potencjał, moim pacjentom towarzyszę w dotarciu do niego, aby zaczęli go w pełni wykorzystywać. Pracuję z osobami w kryzysie, które pragną odnaleźć sens swoich obecnych doświadczeń i znaleźć własne sposoby radzenia sobie z trudnościami. Doświadczenie zdobyłam biorąc udział w szkoleniach oraz w trakcie stażu w Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

Kursy i szkolenia, w których brałam udział to: Studium Dialogu Motywującego, Interwencja kryzysowa (w Fundacji ETOH), Terapia Akceptacji i Zaangażowania ACT, Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu (TSR), Racjonalna Terapia Zachowania, Studium pomocy psychologicznej i psychoterapii.

W pracy psychoterapeutycznej  przestrzegam zasad kodeksu etyki zawodowej EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt), swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Ukończyłam własną psychoterapię indywidualną i grupową w różnych nurtach.

Prywatnie

Kocham zwierzęta, przebywanie wśród natury i uważne spacery w ciszy. Pasjonuje mnie psychologia i psychoterapia oraz szeroko rozumiany rozwój duchowy.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.