O MNIE

Dzień dobry,

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz terapeutką Neurofeedback. Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz  Szkoleniowy Staż Terapeutyczny w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS.

Współpracuję również z biznesem w zespole Psychologów/Well-being Coachów, gdzie dostarczam krótkoterminową formę wsparcia.

Współpraca psychoterapeutyczna dopasowana do problemów

Pracuję w nurcie integracyjnym, korzystając  z dorobku wielu podejść psychoterapeutycznych i elastycznie dobierając techniki do potrzeb i problemów moich pacjentów.

Swoje doświadczenie zdobywałam we współpracy z ośrodkami terapeutycznymi oraz w trakcie szkoleń. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczę w superwizjach.

Na co szczególnie zwracam uwagę

Towarzyszenie drugiemu człowiekowi w procesie zmiany jest dla mnie wyjątkowym doświadczeniem. Dbam o to, aby pacjent dokonywał zmian w poczuciu bezpieczeństwa, komfortu, zaufania i szacunku. Zaangażowanie i otwartość ma dla mnie wartość nadrzędną, ponieważ jest fundamentem do budowania zdrowej i efektywnej relacji psychoterapeutycznej.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i wsparcie w kryzysie.

Obszarem moich zainteresowań zawodowych są zaburzenia lękowe i nerwicowe, obniżony nastrój, poczucie osamotnienia, niska samoocena, wypalenie zawodowe oraz kryzysy rozwojowe.

Prywatnie

Jestem mamą dwóch chłopców, z którymi nie da się nudzić 🙂

W wolnych chwilach bardzo lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, skakać na trampolinie, grać w gry planszowe i podróżować. Od niedawna zgłębiam tajniki uprawy ogródka.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.