Dzień dobry,

Jestem absolwentką studiów psychologicznych ze specjalnością kliniczną i psychoterapią. Dodatkowo posiadam przygotowanie pedagogiczne. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w Centrum CBT w Warszawie, posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Szkolenia i rozwój

W celu poszerzania kompetencji i możliwości wykorzystywania różnych narzędzi pomocy psychoterapeutycznej szkolę się również w zakresie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR).  Jestem certyfikowanym trenerem kontroli złości (TKZ) i certyfikowanym trenerem Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Doświadczenie zdobywałam w placówkach psychoterapeutycznych i integracyjnych.

Jak pracuję

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, który pomaga zrozumieć jak myśli o sobie i świecie oraz utrwalone i niesłużące przekonania mogą negatywnie wpływać  na stan funkcjonowania człowieka. Razem z pacjentem odnajdujemy powiązanie pomiędzy jego myślami, emocjami i zachowaniem. Praca ze schematami myślenia i  umiejętnością radzenia sobie z emocjami pomaga osiągnąć nowy i satysfakcjonujący sposób funkcjonowania, wolny od ciągłego niepokoju, napięcia, lęku, gniewu czy smutku.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży, konsultacje psychoterapeutyczne i wsparcie w kryzysie.

Swoją pomoc kieruję do osób, które zmagają się m.in. z poczuciem odrzucenia, doświadczaniem długotrwałego smutku, trudnościami z samoakceptacją, obniżoną samooceną, odczuwaniem nadmiernego napięcia i stresu, zaburzeniami lękowymi, wahaniami nastroju. Zapraszam osoby znajdujące się w kryzysie, doświadczające trudności w związkach czy mierzące się ze stratą bliskiej osoby.  

Prywatnie

Bardzo lubię spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Uprawiam sport, interesuję się zdrowym stylem życia. Uwielbiam gotować i piec ciasta.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.