O MNIE

Dzień dobry,

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO w Warszawie, posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Pomagam dorosłym, dzieciom i młodzieży, wspieram rodziców

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży, konsultacje psychoterapeutyczne, wsparcie w kryzysie, a także konsultacje umiejętności wychowawczych i psychoedukację dla rodziców.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wsparciu dla rodziców. Jestem trenerem umiejętności społecznych (TUS), trenerem kontroli złości (TKZ) oraz bajkoterapeutą.

Swoje doświadczenie zdobywałam we współpracy z placówkami terapeutyczno – rozwojowymi oraz w trakcie szkoleń.

Łączę różne podejścia

Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym i terapii schematów, zgodnie z kodeksem etycznym zawodu psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Psychoterapia poznawczo – behawioralna nastawiona jest na pracę z bieżącymi problemami, zmianę dysfunkcjonalnego sposobu myślenia i zachowania, odnajdywaniu powiązania pomiędzy myślami, emocjami i zachowaniem pacjenta. Efektem jest dotarcie do zasobów pacjenta i wypracowanie nowego sposobu funkcjonowania, wolnego od ciągłego niepokoju, napięcia, lęku, złości czy smutku.

Terapia schematów pomaga zidentyfikować niesłużące schematy i zmienić je na bardziej adaptacyjne i wspierające pacjenta, ucząc jednocześnie jak sobie radzić z różnymi sytuacjami w inny sposób niż ten dotychczas wykorzystywany.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

Zapraszam osoby doświadczające depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, obniżonej samooceny, odczuwające nadmiernego napięcia, przeżywające trudności w związku czy problemów w rodzinie, znajdujące się w różnych kryzysach. Zapraszam Ciebie, jeśli zmagasz się z jakimkolwiek dyskomfortem psychicznym w życiu codziennym.

W pracy najważniejsza jest dla mnie relacja z pacjentem, którą buduję w oparciu o szacunek, empatię oraz zrozumienie i akceptację. Ważne jest dla mnie także poczucie bezpieczeństwa i dążę do tego, aby przestrzeń, w której odbywa się spotkanie, była dla pacjenta jak najbardziej komfortowa.

Prywatnie

Miłośniczka sportu, podróży, kotów i dobrego kina. Wolny czas najchętniej spędzam w aktywny sposób, w towarzystwie bliskich.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.