O MNIE

psycholog dzieci i młodzieży warszawa

Dzień dobry,

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W czasie studiów zdobywałam doświadczenie kliniczne podczas licznych praktyk zawodowych i rocznego wolontariatu. Następnie po studiach odbyłam półroczny staż w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.

Szkolenia

Brałam udział w wielu szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, w tym w 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Dodatkowo, odbyłam 4-letnie studia doktoranckie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie pracę naukową łączyłam z pracą kliniczną. Ukończyłam również szkolenie z Terapii Schematów.

JESTEM TAKŻE
instruktorem jogi dziecięcej

Pracuję głównie w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz terapii schematów, korzystam również z technik i metod terapii dialektyczno – behawioralnej (DBT) oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z rodzicami, prowadzę m.in. treningi umiejętności prospołecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym, warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, a także w praktyce klinicznej zajmuję się poradnictwem psychologicznym, diagnozą psychologiczną, psychoterapią indywidualną oraz konsultacjami wychowawczymi dla rodziców. Swoją pracę regularnie superwizuję.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

Głównym obszarem moich zainteresowań zawodowych są:

– problemy i zaburzenia rozwoju, trudności emocjonalne u dzieci,
– zaburzenia lękowe i zaburzenia nastroju (zaburzenia nerwicowe),
– zaburzenia odżywiania,
– różnorodne formy wspierania i rozwoju osobowości, pozytywnie wpływające na samopoczucie zarówno fizyczne, jak i duchowe, np. mindfulness, joga,
– zaburzenia osobowości,
– oddziaływania rozwijające i wzmacniające odporność psychiczną u dzieci, np. Self-reg, bajkoterapia.

Prywatnie

Kiedy tylko mogę, staram się wyjeżdżać z miasta, uwielbiam kontakt z naturą i podróże,
podczas których poznaję nowych ludzi i doświadczam nowych rzeczy. Lubię spacerować z moim
psem, medytować, śpiewać mantry i ćwiczyć jogę, czytać książki i testować nowe przepisy kulinarne.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.