psycholog dzieci i młodzieży warszawa

Dzień dobry,

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W czasie studiów zdobywałam doświadczenie kliniczne podczas licznych praktyk zawodowych i rocznego wolontariatu. Następnie po studiach odbyłam półroczny staż w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.

Szkolenia

Brałam udział w wielu szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, w tym w 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Dodatkowo, odbyłam 4-letnie studia doktoranckie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie pracę naukową łączyłam z pracą kliniczną. Ukończyłam również szkolenie z Terapii Schematów.

JESTEM TAKŻE
instruktorem jogi dziecięcej

Pracuję głównie w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz terapii schematów, korzystam również z technik i metod terapii dialektyczno – behawioralnej (DBT) oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Co więcej, posiadam ponad 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z rodzicami, prowadzę m.in. treningi umiejętności prospołecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym, warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, a także w praktyce klinicznej zajmuję się poradnictwem psychologicznym, diagnozą psychologiczną, psychoterapią indywidualną oraz konsultacjami wychowawczymi dla rodziców. Co ważne, swoją pracę regularnie superwizuję.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

Głównym obszarem moich zainteresowań zawodowych są:

– problemy i zaburzenia rozwoju, trudności emocjonalne u dzieci,
– zaburzenia lękowe i zaburzenia nastroju (zaburzenia nerwicowe),
– zaburzenia odżywiania,
– różnorodne formy wspierania i rozwoju osobowości, pozytywnie wpływające na samopoczucie zarówno fizyczne, jak i duchowe, np. mindfulness, joga,
– zaburzenia osobowości,
– oddziaływania rozwijające i wzmacniające odporność psychiczną u dzieci, np. Self-reg, bajkoterapia.

Prywatnie

Kiedy tylko mogę, staram się wyjeżdżać z miasta, uwielbiam kontakt z naturą i podróże,
podczas których poznaję nowych ludzi i doświadczam nowych rzeczy. Lubię spacerować z moim
psem, medytować, śpiewać mantry i ćwiczyć jogę, czytać książki i testować nowe przepisy kulinarne.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.