O MNIE

JUSTYNA GOŁASZEWSKA

Dzień dobry,

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką, ukończyłam 4-letnie szkolenie podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, podczas których odbyłam specjalizację psychologiczną.

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.

Nurt psychoterapeutyczny

Pracuję w podejściu integracyjnym, wykorzystując dorobek różnych nurtów psychoterapeutycznych. Daje mi to możliwość dopasowania technik i planu pracy terapeutycznej do potrzeb pacjenta i trudności, z jakimi się do mnie zgłasza.

MOŻESZ SIĘ DO MNIE ZGŁOSIĆ
jeśli zmagasz się z problemami w jakimś obszarze swojego życia.

W trosce o dobro pacjenta oraz zgodnie z przyjętymi standardami swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej (PSPI). Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym zawodu psychoterapeuty.

Dbam również, aby stale rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Ukończyłam własną psychoterapię, zarówno indywidualną jak i grupową.

Praca terapeutyczna jest fascynująca i jest moją pasją. Daje mi ona możliwość poznawania ludzi w wyjątkowy sposób. Proces terapeutyczny to droga przebyta z każdym pacjentem, zawsze inna i niepowtarzalna. Ponieważ niepowtarzalny i wyjątkowy jest każdy człowiek, ze swoją historią, doświadczeniem, swoimi marzeniami i obawami.

Czas spędzony z pacjentem to nie tylko wsparcie, pomoc i rozwój, ale również uczestniczenie w pewnym fragmencie ludzkiego życia, tydzień po tygodniu. Towarzyszenie pacjentowi w ważnych momentach jego życia, tych trudnych i tych radosnych, dziejących się tu i teraz.

Moja praca to spotkania polegające na pytaniach, odpowiedziach, refleksjach, czasem bardzo potrzebnej ciszy, a także na zrozumieniu i ułożeniu wielu elementów w spójną całość.

Moja praca to też nieuniknione zakończenia współpracy psychoterapeutycznej z pacjentem, z którym spędziłam wiele wspólnego czasu w gabinecie. Zakończenia wzruszające i pozytywne, ponieważ widzę efekty, a tym samym sens swojej pracy. To daje mi ogromną satysfakcję, radość i motywację.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI PSYCHOTERAPII?

Bardzo lubię prowadzić psychoterapię grupową. Fascynuje mnie rozwijający się w trakcie jej trwania proces grupowy.
Udzielam również wsparcia w kryzysach,  jak również organizuję warsztaty psychoterapeutyczno – rozwojowe.

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako trener rozwoju osobistego. Prowadzę warsztaty z umiejętności psychospołecznych, m.in. z zakresu zarządzania emocjami i radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze zmianami w życiu prywatnym i zawodowym, skutecznej komunikacji, pracy z przekonaniami oraz asertywności. Jestem facylitatorem grup rozwojowych prowadzonych metodą Action Learning.

Prywatnie

Poza psychoterapią i psychologią pasjonuję się jeździectwem i aranżacją wnętrz, uwielbiam Mazury.
W moim życiu ważną rolę odgrywają zwierzęta, przyroda i sport.

BEZPŁATNA

PIERWSZA KONSULTACJA

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się jak pracujemy i jaka forma pomocy jest  dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, aby umówić się na konkretny termin.
Bezpłatna konsultacja trwać będzie 15-20 minut.